Seminerler

Amerikadaki Diyetisyenlik eğitimim ve tecrübelerim sayesinde ögrendim ki herkesin kendini nasıl beslenmesi gerektiğini en doğru bir biçimde öğrenmeye hakkı var.

Günümüz koşullarında çoğu insan maalesef masa başında ve bilgisayar başında çalışıyor ve çoğu zaman ailesine bile vakit ayırmakta güçlük çekerken birde spor yapmaya vakit bulamıyor.

İnsanına göre, cinsiyetine göre ve yaşına göre beslenme şekilleri olduğu gibi vücudu sadece doyurmak değil vüdunuzu nasıl besleyeceğinizi ve kendi kendini tedavi edebilmesi için size yardıma hazırım.

Sorularınız belkide öncelikle besin guruplarını tanıtmakla başlar sonra  hangi besin gruplarınından masa başında çalışan bir kişinin ne kadar ihtiyacı var gibi veya masa başında çalışan bir kişinin günlük karbonhidrat ihtiyacı nedir ve karbonhidrat içeren besinler nelerdir gibi?

Öğlen yemek yedikten sonra üzerimize neden bir ağırlık çöker ve ne kadar kahve içersek içelim birtürlü kendimize gelemeyiz ve gün ilerledikçe kendimizi neden çok yorgun hissederiz?

Sizce sürekli halsiz ve yorgun hissetmemize neden olan şey uzun süre oturmak mı yoksa yediğimiz yiyeceklerin bunlara ne kadar katkısı var?

Protein diyetleri ne kadar doğru?

Belkide sizde su içsem yarıyor diyenlerdensiniz?

Metabolizma hızı gerçekten kilo almanızı ne kadar etkiler?

Eminim aklınızda olan bir çok soru vardır?

Vereceğim seminerlerle siz ve arkadaşlarınızı sizi sağlıklı yapacak ve hayatınızı değiştirecek beslenme tekniklikleri vermek için burdayım.

Amacım toplu olarak sizin sadece çalışarak hayatınızı devam ettirmeniz değil daha enerjik ve hayat içinde daha aktif olarak kendinize ve ailenize verimli ve güzel vakit geçirmenize olanak sağlamaktır.

Sizde doymak için değil beslenmek için yemek yemek istiyorsanız bana ulaşın.

Sevgiler,

Diyetisyen Filiz Karaoğlu.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, ben Filiz Karaoğlu. Nasıl yardımcı olabilirim?